کد خبر:12880
پ
۳۰۶
فرمانده تخریب یگان فاتحین

فرمانده شجاع تخریبچی شهید امین کریمی

#شهید_امین_کریمی که اصالتا اهل مراغه و ساکن تهران متولد فروردین‌ماه سال ۶۵ بود. فارغ التحصیل رشته کامپیوتر، دانشجوی کارشناسی رشته الکترونیک و ورزشکار حرفه‌ای رشته‌های رزمی هم بود و در عین حال از نیروهای زبده #تخریبچی محسوب می‌شد. همرزم شهید در خاطره‌ای از او می‌گوید: آقا امين خيلی در كار #تخريب_و_چک_و _خنثی ماهر و استاد […]

#شهید_امین_کریمی که اصالتا اهل مراغه و ساکن تهران متولد فروردین‌ماه سال ۶۵ بود. فارغ التحصیل رشته کامپیوتر، دانشجوی کارشناسی رشته الکترونیک و ورزشکار حرفه‌ای رشته‌های رزمی هم بود و در عین حال از نیروهای زبده #تخریبچی محسوب می‌شد. همرزم شهید در خاطره‌ای از او می‌گوید:

آقا امين خيلی در كار #تخريب_و_چک_و _خنثی ماهر و استاد بود. در سوريه بمب‌ها و #تله‌های_انفجاری زيادی را از دشمن خنثی كرد بود، حتی گاهی اين بمب‌ها را به صورت خنثی نكرده از جا می‌کند و به مقر می‌آورد، به قدری اين بمب‌های خنثی نشده زياد بود كه اگر منفجر می‌شد پايگاه نظامی تا شعاع یک كيلومتری آسيب می‌ديد.

من به آقا امين می‌گفتم اين همه بمب را می‌خواهی چيكار كنی؟! با خنده می‌گفت نگران نباش به وقتش اين بمب‌ها را بلای جان خودشان می‌كنم و برای خودشان تله انفجاری درست می‌كنم. الحق كه فرمانده شجاع تيپ تخريبچی‌های يگان ويژه فاتحين بود.

کلیدواژه : شهید امین کریمی
ارسال دیدگاه